Kokouskutsu

Otava-Seura ry:n kevätkokous pidetään perjantaina 26.3.2021 klo 18:00.

Kokous pidetään ensisijaisesti Zoom-etäyhteydellä. Ilmoittaudu mukaan viimeistään maanantaina 22.3.2021 sähköpostilla: kalle.pesonen(at)gmail.com. Kun ilmoittaudut hyväksyt että tallennamme sähköpostisi linkin lähettämistä varten.

Kokoukseen voi osallistua myös henkilökohtaisesti, kokouspaikka on Pääskyniementie 38, Otava. Fyysiseen kokoukseen hyväksytään ilmoittautumisjärjestyksessä koronarajoitusten määrän mukainen enimmäismäärä osallistujia. Mikäli käytössäsi ei ole sähköpostia ja haluat mukaan fyysiseen kokoukseen, voit myös ilmoittautua puhelimitse numeroon: 040 176 4649. Sähköpostilla ilmoittautuneille toimitamme kokousasiakirjat etukäteen pdf-tiedostoina.

Kokoukseen osallistuvat voivat noutaa omalla nimellään seuran kustantamana kokouspullan tai suolaisen piirakanpalan Leipurinpuoti Haapasesta, osoitteesta Mäntytie 1 klo 8-16.

Tervetuloa vuoden 2021 kevätkokoukseen!

Otava-Seura ry

Hallitus

Kuvakaappaus nykyisen hallituksen edellisestä Zoom-kokouksesta. Voit osallistua kevätkokoukseen myös ilman videoyhteyttä.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

%d bloggaajaa tykkää tästä: